Nowa. Szkoła jazdy. Bański Z.J. - szkoła jazdy Maków Mazowiecki
Nowa. Szkoła jazdy. Bański Z.J. to ośrodek szkolenia kierowców (OSK) działający w mieście Maków Mazowiecki, w powiecie makowski, w województwie mazowieckie. Szkoła prowadzi kursy na prawo jazdy przygotowujące do egzaminu państwowego w WORD. Kursanci oceniają ośrodek na 3.8/5 na podstawie 10 opinii.
- Adres:
- 1 Maja 8, 06-200 Maków Mazowiecki
- Miasto:
- Maków Mazowiecki
- Powiat:
- makowski
- Województwo:
- mazowieckie
- Ocena:
- 3.8 / 5 (10 opinii)
- Szkoły jazdy w mieście Maków Mazowiecki:
- 3
Na tle 3 ocenianych szkół jazdy w mieście Maków Mazowiecki ośrodek Nowa. Szkoła jazdy. Bański Z.J. zajmuje 3. miejsce pod względem średniej oceny kursantów. Średnia ocena wszystkich ocenianych OSK w tej lokalizacji wynosi 4.5/5.
Szkoły jazdy w pobliżu
- Ośrodek Szkolenia Kierowców WRC Andrzej Grabowski - Maków Mazowiecki (0,3 km)
- Auto Szkoła Tadeusz Chojnowski - Maków Mazowiecki (0,8 km)
- Michał Mieszkowski - Pułtusk (17,2 km)
- Ośrodek Szkolenia - Szkoła Nauki Jazdy Grzegorz Sakowski - Pułtusk (17,7 km)
- Marcin Dudyś - Pułtusk (17,8 km)
- Mariusz Kowalewski - Pułtusk (17,8 km)
Jak zapisać się na kurs prawa jazdy - Maków Mazowiecki
Zapisy na kurs prawa jazdy zaczynają się od badań lekarskich i wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK) w wydziale komunikacji. Następnie wybierasz ośrodek szkolenia kierowców, przechodzisz część teoretyczną (30 godzin) i praktyczną (30 godzin jazd), zdajesz egzamin wewnętrzny i rezerwujesz termin egzaminu państwowego w najbliższym WORD.
Do egzaminu teoretycznego możesz podejść przed rozpoczęciem jazd - warto wcześniej przerobić oficjalną bazę pytań egzaminacyjnych. Testy na prawo jazdy online na Jazda.io zawierają ponad 3500 pytań WORD z wyjaśnieniami odpowiedzi.
Najczęstsze pytania - Nowa. Szkoła jazdy. Bański Z.J.
Gdzie znajduje się szkoła jazdy Nowa. Szkoła jazdy. Bański Z.J.?
Ośrodek mieści się pod adresem: 1 Maja 8, 06-200 Maków Mazowiecki, Maków Mazowiecki. To powiat makowski, województwo mazowieckie.
Czy Nowa. Szkoła jazdy. Bański Z.J. ma dobre opinie?
Średnia ocena szkoły to 3.8/5 wystawiona przez 10 kursantów. Opinie o szkołach jazdy w okolicy porównasz w wyszukiwarce OSK.
Jak przygotować się do egzaminu teoretycznego po kursie?
Po części teoretycznej kursu przerób pełną bazę pytań egzaminacyjnych WORD - na Jazda.io rozwiążesz testy na prawo jazdy online z wyjaśnieniami każdej odpowiedzi, w trybie nauki oraz w trybie egzaminu odwzorowującym prawdziwy test.