Jazda Orlik - szkoła jazdy Jastrzębie-Zdrój
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jazda Orlik to szkoła nauki jazdy w mieście Jastrzębie-Zdrój, w powiecie jastrzębie-zdrój, w województwie śląskie. W ramach kursu na prawo jazdy kursanci przechodzą szkolenie teoretyczne oraz praktyczną naukę jazdy zakończoną egzaminem wewnętrznym. Kursanci oceniają ośrodek na 4.7/5 na podstawie 79 opinii.
- Adres:
- Armii Krajowej (obok WORDu, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
- Miasto:
- Jastrzębie-Zdrój
- Powiat:
- Jastrzębie-Zdrój
- Województwo:
- śląskie
- Ocena:
- 4.7 / 5 (79 opinii)
- Szkoły jazdy w mieście Jastrzębie-Zdrój:
- 16
Na tle 16 ocenianych szkół jazdy w mieście Jastrzębie-Zdrój ośrodek Jazda Orlik zajmuje 11. miejsce pod względem średniej oceny kursantów. Średnia ocena wszystkich ocenianych OSK w tej lokalizacji wynosi 4.6/5.
Szkoły jazdy w pobliżu
- Białecki - Jastrzębie-Zdrój (0,2 km)
- Wac - Jastrzębie-Zdrój (0,8 km)
- Moto Pasja - Jastrzębie-Zdrój (0,8 km)
- Knyps Andrzej - Jastrzębie-Zdrój (1,6 km)
- Krzempek - Jastrzębie-Zdrój (2,0 km)
- Guzio - Jastrzębie-Zdrój (2,2 km)
Jak zapisać się na kurs prawa jazdy - Jastrzębie-Zdrój
Zapisy na kurs prawa jazdy zaczynają się od badań lekarskich i wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK) w wydziale komunikacji. Następnie wybierasz ośrodek szkolenia kierowców, przechodzisz część teoretyczną (30 godzin) i praktyczną (30 godzin jazd), zdajesz egzamin wewnętrzny i rezerwujesz termin egzaminu państwowego w najbliższym WORD.
Do egzaminu teoretycznego możesz podejść przed rozpoczęciem jazd - warto wcześniej przerobić oficjalną bazę pytań egzaminacyjnych. Testy na prawo jazdy online na Jazda.io zawierają ponad 3500 pytań WORD z wyjaśnieniami odpowiedzi.
Najczęstsze pytania - Jazda Orlik
Gdzie znajduje się szkoła jazdy Jazda Orlik?
Ośrodek mieści się pod adresem: Armii Krajowej (obok WORDu, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój. To powiat jastrzębie-zdrój, województwo śląskie.
Czy Jazda Orlik ma dobre opinie?
Średnia ocena szkoły to 4.7/5 wystawiona przez 79 kursantów. Opinie o szkołach jazdy w okolicy porównasz w wyszukiwarce OSK.
Jak przygotować się do egzaminu teoretycznego po kursie?
Po części teoretycznej kursu przerób pełną bazę pytań egzaminacyjnych WORD - na Jazda.io rozwiążesz testy na prawo jazdy online z wyjaśnieniami każdej odpowiedzi, w trybie nauki oraz w trybie egzaminu odwzorowującym prawdziwy test.